BTOS BİLİŞİM HAKKIMIZDA

Günümüzde zorunlu ihtiyaçlarından biri olan teknolojinin, çok hızlı değişmesi ve gelişmesi sonucunda, ülkemizde yenilikçi bilişim teknolojileri üretmek büyük önem arz etmektedir. Bu bilinçle 2013 yılında kurulan BTOS Bilişim; sektöre doğru, yeni ve güvenli çözümler sunarak, bilişim sektörünün öncü firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Ülkemize değer katmak için çıktığımız bu yolda başarıya ulaşmak için bilgi ve deneyimlerimizi sürekli geliştirmeye önem gösteriyoruz. Bu çözümlerimizi her biri alanında uzman ve profesyonel bakış açısına sahip kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu tecrübelerimizi eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile verdiğimiz gibi, projeler üreterek ülkemize değer katmayı hedefliyoruz. Kısa ve uzun vadede atacağımız adımlarla ülkemize ve bilişim sektörüne yön vereceğimize olan inancımız tamdır.

BTOS KÜLTÜRÜ

Sadece sektörel yenilikleri yakından takip etmekle yetinmeyip, gerektiğinde yeni teknolojileri ve yazılımları da üretmek. Doğru ve etkin teknolojileri müşteri odaklı özel operasyonlarla yöneterek, en uygun çözümleri sunmak.

Amacımız bilişim camiasına ve ülkemize değer katmaktır.

BTOS Bilişim

BTOS Bilişim Logo