BTOS; Bilişimci, yazılımcı beyaz yaka insan kaynakları işe alım danışmanlığı.

Bilişim İnsan Kaynakları ve Tüm Sektörlerde Beyaz Yaka İşe Alım Danışmanlığı

BTOS, her seviyedeki Bilişimci / Yazılımcı adaylarla ön teknik mülakat yapabilen bir danışmanlık firmasıdır.

Bilişim sektöründe tam zamanlı ve proje bazlı çalışacak profesyonel çalışma arkadaşı bulmanızı sağlıyor ve ekip oluşturma süreçlerinizde çözüm sağlıyoruz. Tam zamanlı işe yerleşmek isteyen ya da proje bazlı çalışmak isteyen bilişimci arkadaşlara yardımcı oluyoruz. Kaliteli ve profesyonel bir anlayışla çalışma ekiplerinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilişim İnsan Kaynağı İşe Alım Danışmanlığı

Bilişim İnsan Kaynağı İşe Alım Danışmanlığı

BTOS, Bilişim İnsan Kaynakları Çözümleri

Bilişim ve İnsan Kaynağı alanında uzman yöneticiler ve profesyonel “Bilişim İnsan Kaynakları Uzmanları” ile bilişim sektörün her pozisyonundaki ihtiyaçlarını karşılamak için çözüm üretmekteyiz.

BTOS Bilişim Danışmanlık, şirketlerin IT ve Yazılım Departmanlarında çalışan tüm personelleri hızlı ve etkin süreç yönetimleriyle, geniş CV havuzuyla aday seçme, yerleştirme ve mülakat süreçlerini yönetmektedirler.

BTOS, bilişimci adaylar için de hayallerindeki ve hedefledikleri iş ve şirketleri bulmalarına yardımcı oluyor. Üst düzey yöneticilerden ( CEO, CTO, Müdür, Koordinatör, Direktör, Uzman…), bilişim sektöründe iş hayatına yeni başlayacak Developer, Grafiker, Yazılım Destek, Satış Pazarlama, IT Manager, PHP, Java, Python, Asp.Net, Front End, Oracle PL/SQL – DBA, Yazılım Uzmanı, Analist, Proje Yöneticisi, Ürün Yöneticisi v.b tüm bilişim pozisyonlarında aday temini yapmaktadır.

Bilişim sektöründe giderek artan bir istihdam ihtiyacı doğmaktadır. Günümüzde, sektörde 150.000 ‘den fazla bilişimci personel çalışmaktadır. Bu rakam her geçen gün hızla artış göstermektedir. Yetişmiş personel sayısının azlığı, firmaların bilişimci insan kaynağı ihtiyaçlarını çözmekte zorluklar yaşanmaktadır. Bununla birlikte bilişimci arkadaşlarda BTOS sayesinde işsiz kalmak ya da kariyerlerine ve yeteneklerine uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalmayacaklardır. BTOS Bilişim, her zaman bilişimci arkadaşların yanında olacak.

Bilişim sektörüne etkin, hızlı, profesyonel ve çözüm odaklı operasyonlar sunan BTOS Bilişim olarak, ‘Bilişimci İnsan Kaynağı’ ihtiyaçlarınızı çözmek için sizlerin her zaman yanınızdayız.

Bilişimcilerle Ön Teknik Mülakat

Bilişimcilerle Ön Teknik Mülakat

HeadHunter Çözümleri

Şirketlerimize üst düzey yöneticiler bulma noktasında hizmet veriyoruz.

C seviyesinde üst düzey yönetici ve orta düzey yönetici ataması için şirketlere destek vermekteyiz.”C seviyesi” derken; CEO, CFO, CIO yani sırasıyla genel müdür, finans müdürü, bilgi işlem müdürü gibi üst düzey yöneticiler başta olmak üzere, üst ve orta düzey yöneticiler işe alımında yanınızdayız.

Şirketlerin çoğu, yöneticilerini kendi içinden yetiştirmeye gayret ediyor. Ancak bazen şirketin hızlı büyümesi, taze kana ihtiyaç duyulması ya da şirketin yeni kurulması gibi durumlarda dışarıdan bir üst düzey yönetici transfer etmek gerekebiliyor.

HeadHunting ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şayet üst düzey bir yönetici iseniz ve fırsatları değerlendirmek istiyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN BTOS DANIŞMANLIK?

  • Bilişim ve yönetici pozisyonları alanında uzman kadro
  • Seçme ve değerlendirmede çevik yaklaşım
  • Bilişimci adaylarla ön teknik mülakat yapan tek danışmanlık firması
  • Pozisyona ve şirketinize özel mülakat teknikleri
  • CV’lerle birlikte aday değerlendirme formu
  • En az %70 uyumlu olduğunu düşündüğümüz adaylardan oluşan kısa liste

Yetenek avcılığı için, yetenek kaşifi olmak gerekir. Yanlış bir işe alım, şirketlere yüksek maliyetler getirir. BTOS Bilişim ile çalışmak sizi iş yükünden kurtarır, maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Bu site Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. şirketine aittir.

“Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 19.04.2015 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.”
iskur-logo