BTOS Bilişim Yazılım ve Uygulama Geliştirme Hizmetleri

 Yazılım, güven işidir.

En son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak, yazılım projelerinizi çevik metotlarla ve iş geliştirme danışmanlığıyla beraber geliştiriyoruz.

Web, Mobil, Win32 / Linux ve gömülü sistemler dahil olmak üzere, Yazılım ve Teknoloji Projelerinizi profesyonel ekiplerimizle geliştiriyoruz.

Evet bunu yapan çok firma var. Ama biz, bu projeleri geliştirirken;

– İş geliştirme danışmanlığı veriyoruz,
– Çevik proje yönetimi ile yazılım geliştiriyoruz,
– Ölçeklenebilir ve sürdürülebilir kalitede kod yazıyoruz,
– Gerekli testlerinden geçiriyoruz.

Güvenlik, yazılımlara sonradan kolayca eklenebilecek bir özellik değildir. Güvenliği, yazılım geliştirme sürecinin en önemli parçalarından birisi olarak görüyoruz.

Güvenli Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Güvenli Yazılım Geliştirme Hizmetleri

İş Geliştirme Danışmanlığı

Talep ettiğiniz proje ile ilgili dilerseniz size iş geliştirme danışmanlığı hizmeti de veriyoruz. Şirket içi bir yazılıma ihtiyacınız varsa bunun analizini yapıp, geliştireceğimiz ürünün size ve sizin işinize en yüksek katkıyı sağlaması için yardımcı oluyoruz.

Yeni bir proje veya girişim projeniz var ise, aynı şekilde sektörü, rakipleri, potansiyel kullanıcı kitlerini ve diğer analizleri yapıp, bir açıdan mentorlük yapıyoruz.

Çevik (Agile) Proje Yönetimi

Çevik (Agile) yöntemler, günümüzde artık PMI (Project Management Institute) tarafından kabul görmüş bir yönetim yaklaşımıdır.
Çevik yazılım geliştirme kültürü ile sizi projeye dahil ettiğimiz için, tüm süreçlerde anlık bilgi sahibi oluyorsunuz.

Ölçeklenebilir (Scalability) Mimari

Şimdiye kadar bilişimcilerden şöyle cümleler duydunuz mu?

“Altyapı buna müsait değil.”
“Veritabanı bunun için uygun değil.”
“Hayır bunu ekleyemeyiz.” gibi …

İşte bu ve benzeri söylemlerde ciddi iseler bunun tek sebebi ölçeklenebilir yazılım geliştirmedikleri içindir. Bizim geliştirdiğimiz projeler siz isterseniz ileride ihtiyaç olabilecek tüm geliştirmeler için uygun olacaktır.

Yazılım Güvenlik Testleri

Yazılım Güvenlik Testleri, Risk-Based yaklaşımı ile uygulamanın güvenliğinin yeterliliğini değerlendirmek amacı ile yapılır.
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, gerek yazılım geliştirme süreçleriyle doğrudan ya da dolaylı ilişki içerisinde olan birçok kontrol içermektedir. Bu kontrolleri uygulayarak yazılım geliştiriyoruz.

Güvenli Yazılım Geliştirme Şirketi

Yazılım Geliştirme

Özel yazılım veya mobil uygulamaya ihtiyacınız varsa BTOS Bilişim sizin yanınızda.

Bizden Yazılım Proje Teklifi Almak İçin lütfen tıklayınız…