BTOS Bilişim, Yazılım Proje Teklifi

Firmamızdan Yazılım Proje Teklifi İsteyiniz

Aşağıdaki bulunan formu doldurarak, şirketinize veya şahsınıza gerekli olan özel yazılım proje geliştirme hizmeti ile ilgili bizden teklif alabilirsiniz.

Yazılım Proje Teklif süreci nasıl işleyecek?

  • Aşağıdaki Yazılım projesi teklif formunu detaylı doldurmanız önem arz etmektedir.
  • Proje formu firmamıza ulaştığında, uzman proje yöneticilerimiz tarafından değerlendirmeye alınır.
  • Yazılım Proje Yöneticimiz sizinle mail ve/veya telefon yoluyla iletişime geçer. Teklif verilebilmesi için gerekli ek bilgiler isteyebilir.
  • Verilen bu ön bilgiler teklif verilmesi için yeterli ise size resmi olarak teklif dosyası gönderilir. Teklif için yüz yüze bir toplantı gerekliliği ortaya çıkarsa sizden randevu talep edilir ve ofisinizde ziyaret edilerek, yazılım projesi hakkında toplantı yapılır.
  • Teklif öncesi sizden “Yazılım Proje Dokümanı” hazırlamamız istenebilir. Bu dokümanı bizim hazırlamamızı istemeniz durumunda bu hizmet için ücret talep edilebilinir. Bu doküman; yazılımın amacı, kapsamı, mimarisi, teknolojileri, yaşam döngüsü, roller, özellikler, çıktılar gibi detaylıca hazırlanmalıdır.
  • Vermiş olduğumuz teklife, teklifin geçerlilik süresi içerisinde olumlu dönüş yapmanız durumunda, sözleşme imzalanarak, detaylı proje yönetim dokümanları beraberce hazırlanır ve yazılım projesinin geliştirilmesine başlanır.

Yazılım Proje Teklif Formu

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Güvenli Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Web, Mobil, Win32 / Linux ve gömülü sistemler dahil olmak üzere, Yazılım ve Teknoloji Projelerinizi profesyonel ekiplerimizle geliştiriyoruz.
Evet bunu yapan çok firma var. Ama biz, bu projeleri geliştirirken;

– İş geliştirme danışmanlığı veriyoruz,
– Çevik proje yönetimi ile yazılım geliştiriyoruz,
– Ölçeklenebilir ve sürdürülebilir kalitede kod yazıyoruz,
– Gerekli testlerinden geçiriyoruz.

En son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak, yazılım projelerinizi çevik metotlarla ve iş geliştirme danışmanlığıyla beraber geliştirmeye ne dersiniz?

İş Geliştirme Danışmanlığı

Talep ettiğiniz proje ile ilgili dilerseniz size iş geliştirme danışmanlığı hizmeti de veriyoruz. Şirket içi bir yazılıma ihtiyacınız varsa bunun analizini yapıp, geliştireceğimiz ürünün size ve sizin işinize en yüksek katkıyı sağlaması için yardımcı oluyoruz.

Yeni bir proje veya girişim projeniz var ise, aynı şekilde sektörü, rakipleri, potansiyel kullanıcı kitlerini ve diğer analizleri yapıp, bir açıdan mentorlük yapıyoruz.

Çevik (Agile) Proje Yönetimi

Çevik (Agile) yöntemler, günümüzde artık PMI (Project Management Institute) tarafından kabul görmüş bir yönetim yaklaşımıdır.
Çevik yazılım geliştirme kültürü ile sizi projeye dahil ettiğimiz için, tüm süreçlerde anlık bilgi sahibi oluyorsunuz.

Ölçeklenebilir (Scalability) Mimari

Şimdiye kadar bilişimcilerden şöyle cümleler duydunuz mu?

“Altyapı buna müsait değil.”
“Veritabanı bunun için uygun değil.”
“Hayır bunu ekleyemeyiz.” gibi …

İşte bu ve benzeri söylemlerde ciddi iseler bunun tek sebebi ölçeklenebilir yazılım geliştirmedikleri içindir. Bizim geliştirdiğimiz projeler siz isterseniz ileride ihtiyaç olabilecek tüm geliştirmeler için uygun olacaktır.